Розклад групових занять

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
09:00
60хв
Functional Training
60хв
Yoga/Pilates
60хв
Fitball
60хв
Yoga/Pilates
60хв
Crossfit
10:00
60хв
ABT
60хв
Step dance
60хв
Stretching
60хв
Sky jumping
60хв
Stretching
60хв
Crossfit
60хв
Tabata(10:00)
11:00
60хв
Stretching
12:00
60хв
Tabata
60хв
Body pump
60хв
TBW
60хв
Functional strong
60хв
ABT
60хв
Stretching(11:00)
60хв
Kettlebell
13:00
60хв
Functional step
60хв
Sky Jumping
60хв
Functional Training
60хв
Kettlebell
60хв
Functional step
60хв
Sky Jumping
14:00
60хв
Fly Stretching
60хв
TRX
60хв
Fly Stretching
60хв
Strip plastic
15:00
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
60хв
Fly Stretching
16:00
60хв
Functional power
17:00
60хв
Stretching
17:30
Вихристюк Дарія 60хв
TBW
60хв
Crossfit
60хв
Functional cardio
18:30
60хв
Body Sculpt
60хв
Functional power
60хв
Sky Jumping
19:00
60хв
Step dance
60хв
Functional step
19:30
60хв
HIIT
60хв
TRX
60хв
HIIT
20:00
60хв
Stretching
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
60хв
Stretching
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
09:00
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
10:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
10:30
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
11:00
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
12:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
14:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
16:00
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
17:00
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Скоблюк Лариса БЗ 60хв
Фізична підготовка (3- 5)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Скоблюк Лариса БЗ 60хв
Фізична підготовка (3- 5)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Скоблюк Лариса БЗ 60хв
Фізична підготовка (3- 5)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
18:00
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
18:30
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
19:00
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
11:00
60хв
Дитячий фітнес Baby Gymnastics(3-5р)
12:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 2 (6-11р)
16:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 1 (6-11р)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 2 (6-11р)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 1(6-11р)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 2 (6-11р)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Kids 2 (6-11р)
17:00
25хв
17:00-17:25 babys
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Ladies(12-15р)
25хв
17:00-17:25 babys
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Ladies(12-15р)
18:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Baby Gymnastics(2-5р)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячий фітнес Baby Gymnastics(3-5р)

попередній запис здійснюється в день тренування з 7:00 за тел.:
+38 (096) 777-10-77

+38 (063) 777-10-77