Розклад групових занять

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
09:00
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
10:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
10:30
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
Новак Олександр 60хв
Дзюдо
11:00
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
12:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
14:00
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
16:00
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Кучман Дмитро 60хв
Бокс (дорослі)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
Трач Микола 60хв
Тайський бокс (6-11)
Овчиннікова Надія Олексіївна 60хв
MMA (діти)
17:00
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Лекай Роман 60хв
Тайський бокс (12-17)
Дудяк Максим 60хв
Самбо (6-9)
18:00
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Боришкевич Оксана 60хв
Джиу Джитсу
18:30
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
Нечипорук Іван 60хв
Кікбоксинг
19:00
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Мартиненко Олександр 60хв
Бокс
Твердохліб Олексій Васильович 60хв
Тайський бокс (дорослі)
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
09:00
60хв
Step'n'sculp
60хв
TRX
60хв
Йога
60хв
Fitball
60хв
TRX
60хв
Crossfit
10:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Total Body
60хв
Stretching
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Fly Stretching
60хв
Stretching
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Sky Jumping
60хв
Йога
60хв
Step'n'sculp
11:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Tae-bo
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Strip plastic
60хв
Tae-bo
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Fly Stretching
60хв
Total Body
60хв
Crossfit
12:00
60хв
Functional Training
60хв
Step'n'sculp
60хв
Body pump
60хв
Aerobic mix
60хв
Fitball
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Sky Jumping
13:00
60хв
Aerobic mix
60хв
ABS
60хв
Crossfit
60хв
ABL
60хв
Step dance
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Kettlebell
14:00
60хв
Йога
60хв
Pilates
60хв
Fly Stretching
60хв
Pilates
60хв
Fly Stretching
60хв
Pilates
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Strip plastic
15:00
60хв
Fly Stretching
60хв
Fly Stretching
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
60хв
Fly Yoga
16:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
60хв
Crossfit
17:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Скоблюк Лариса ФЗ 60хв
Фізична підготовка (3- 5)
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Скоблюк Лариса ФЗ 60хв
Фізична підготовка (3- 5)
60хв
Stretching
17:30
60хв
Step dance
60хв
Functional Step
60хв
Step'n'sculp
60хв
Crossfit
18:00
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
Григор'єва Лариса 60хв
Дитячі групові заняття
18:30
60хв
Body Sculpt
60хв
Sky Jumping
60хв
Body in action
19:00
60хв
Functional Training
60хв
Step Functional
19:30
60хв
HIIT
60хв
Fly Yoga
60хв
HIIT
20:00
60хв
Stretching
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
Вихристюк Дарія 60хв
Zumba
60хв
Aerobic mix
60хв
Йога

попередній запис здійснюється в день тренування з 7:00 за тел.:
+38 (096) 777-10-77

+38 (063) 777-10-77