вул. 16 Липня, 38, м. Рівне

Розклад групових занять

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
7:00
8:00
9:00 Stretching TRX* (попередній запис) Stretching
10:00 Дитячий фітнес Детки+предки (1,5-3р.) Хатха йога Дитячий фітнес Детки+предки (1,5-3р.) Хатха йога Хатха йога Хатха йога
11:00 Дитячий фітнес Fitmama (до 1 року) Bungee Fitness* (попередній запис) Дитячий фітнес Fitmama (до 1 року) Bungee Fitness* (попередній запис) Fly Stretching* (попередній запис) TRX* (попередній запис) Sky Jumping* (попередній запис)
12:00 Sky Jumping* (попередній запис) Fly Stretching* (попередній запис) Dynamic Postural TRX* (попередній запис) Fitball Functional Step
13:00 Pilates Fly Yoga* TRX* (попередній запис) Fly Yoga* (попередній запис) Pilates
14:00 Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис)
15:00 Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Персональні фітнес тренування (попередній запис) Дитячий фітнес Ladies (12-15р.)
16:30 Sky Jumping* (попередній запис) Дитячий фітнес Kids (6-11р.) Tabata Дитячий фітнес Kids (6-11р.) Body Sculpt 16:00
Дитячий фітнес Kids (6-11р.)
17:30 Band training Дитячий фітнес Ladies (12-15р.) Kettlebell Дитячий фітнес Ladies (12-15р.) Total Body Step
18:30 Functional Step Body Ballet Dynamic Postural Body Ballet Sky Jumping* (попередній запис)
19:30 Functional Training TRX* ( попередній запис) Sky Jumping* (попередній запис) TRX* (попередній запис) H.I.I.T
20:30 Хатха йога Хатха йога Хатха йога

попередній запис здійснюється в день тренування з 7:00 за тел.: +38 (096) 777-10-77, +38 (063) 777-10-77

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
7:00
8:00 Бокс (дорослі) Бокс (дорослі) Бокс (дорослі) Бокс (дорослі) Бокс (дорослі)
9:00 Кікбоксинг (9-14) Кікбоксинг (9-14)
10:00 Олімпійське карате (6-9) Загривий Олімпійське карате (6-9)
11:00
12:00 Бокс (дорослі) Кікбоксинг (діти)
13:00 Тайський бокс (10-16р.) Бокс (10-14)
14:00 Кікбоксинг (6-9) Кікбоксинг (6-9) Кікбоксинг (10-12) Кікбоксинг (дорослі)
15:00 Кікбоксинг (9-11) Кікбоксинг (9-11) 15:45 Кікбоксинг (13-17)
16:00 Тайський бокс (6-9) Тайський бокс (6-9) Тайський бокс (6-9)
17:00 Тайський бокс (10-17) Кікбоксинг (10-12) Самбо (6-9) Тайський бокс (10-17) Кікбоксинг (10-12) Самбо (6-9) Тайський бокс (10-17) Самбо (6-9) 17:30 Олімпійське карате (6-9)
18:00 Бокс Мартиненко (10-14) Кікбоксинг (13-17)
18:30 Кікбоксинг (13-17) Кікбоксинг (13-17)
18:30 Тайський бокс (дорослі) Бокс Мартиненко (ч, ж) Тайський бокс (дорослі) Бокс Мартиненко (ч, ж) Тайський бокс (дорослі)